skip to Main Content
22Bře 23

7 tipů jak připravit psy a kočky na silvestrovský ohňostroj

Silvestr je časem oslav, ale ohňostroje, které tuto výjimečnou událost provázejí, mohou být pro naše domácí mazlíčky zdrojem stresu a úzkosti. V tomto článku najdete užitečné tipy, jak připravit domácí zvířata na silvestrovský ohňostroj, aby zůstala během oslav v bezpečí a v klidu.

Podívat se
25Pro 22

Silvestrovský ohňostroj – historie

Magické slovo „silvestr“ známe všichni. Kdo byl však tím prvním důležitým Silvestrem, jehož svátek připadá právě na poslední den roku gregoriánského kalendáře? Byl jím papež Silvestr I., který 31. 12. roku 335 zemřel. Na jeho počest potom byl tento den pojmenován. S oslavami příchodu nového roku silvestrovským ohňostrojem si ovšem lidstvo muselo ještě pár let počkat. Jaká je tedy historie ohňostroje?

Podívat se
09Srp 20

IGNIS BRUNENSIS 2020 – aneb pocta druhým

Konec spekulací. IGNIS BRUNENSIS 2020 se koná i letos od 20.8. až 23.8. Ročník 2020 bude poctou všem, kteří pomáhali druhým zvládnout toto náročné období v době koronaviru. Na programu Ignis Brunensis toho na nás čeká i „Pod hradbami“ mnoho!

Podívat se
16Říj 19

Jak vybrat ohňostroj

Ohňostroj s vámi slaví důležité životní události a přelomové okamžiky. Pyrotechnika se stala symbolem oslav a veselí. Doby, kdy jste museli čekat na ohňostroj celý rok, jsou dávno pryč. Dnes si sami můžete koupit kvalitní kompaktní ohňostroj a uspořádat pro své přátele jiskřivou podívanou.

Podívat se
Back To Top