skip to Main Content

Nedávno jsme měli tu čest připravit ohňostroj na míru k oslavám 30. výročí jedné významné společnosti. Podle reakcí vedení firmy i diváků to byl zážitek, jaký ještě nikdy předtím neviděli. Sedmiminutová choreografie plná oslnivých barev, tvarů a efektů synchronizovaných s hudbou zanechala v přítomných hluboký dojem.

Náš tým zkušených odborníků pro vás navrhne a zrealizuje ohňostroj přesně podle vašich představ.

Jak můžete na videu vidět, naše ohňostroje jsou skutečně dechberoucí podívanou. Ať už plánujete firemní večírek, městské slavnosti nebo svatbu, s profesionálním ohňostrojem vaši akci posunete na zcela novou úroveň. Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci.

Chcete také ohňostroj na míru?

Hledáte způsob, jak udělat vaši firemní akci, obecní slavnost nebo jinou významnou událost opravdu nezapomenutelnou? Profesionálně připravený ohňostroj na míru je tou správnou volbou! Nabízíme kompletní služby v oblasti návrhů a realizace velkolepých ohňostrojových show pro firmy, obce i soukromé akce.

Ohňostroj na míru červená obloha

  • Délka show od několika minut až po velkolepé představení
  • Možnost synchronizace s hudbou dle vašeho výběru nebo v naší režii
  • Využití nejmodernějších pyrotechnických efektů
  • Bezpečné odpálení profesionálními odpalovači s platnými zkouškami
  • Kompletní zajištění akce včetně dopravy, přípravy, zabezpečení i úklidu

V ceně je zahrnuto vše od návrhu ohňostroje přes dopravu a realizaci až po následný úklid. Samozřejmostí je bezpečnostní zajištění celé akce našimi zkušenými pracovníky.

Rádi vám připravíme nabídku přesně podle vašich požadavků a rozpočtu. Kontaktujte nás a společně vytvoříme nezapomenutelnou podívanou, která okouzlí všechny diváky!

Back To Top