skip to Main Content

Ohňostroj s vámi slaví důležité životní události a přelomové okamžiky. Pyrotechnika se stala symbolem oslav a veselí. Doby, kdy jste museli čekat na ohňostroj celý rok, jsou dávno pryč. Dnes si sami můžete koupit kvalitní kompaktní ohňostroj a uspořádat pro své přátele jiskřivou podívanou.

Základní kritéria koupě ohňostroje

Před tím, než ohňostroj zakoupíte, vezměte v úvahu několik hledisek. Těmi jsou cena, kterou jste ochotni investovat, požadovaná délka ohňostroje a událost, pro kterou ohňostroj pořizujete.

Cena ohňostroje

Pokud je váš rozpočet dva až šest tisíc, můžete si dovolit kvalitní kompaktní ohňostroj. Takové ohňostrojové sestavy ovšem nejsou v obyčejném obchodě k dostání. Přestože se i tam může cena vyšplhat velmi vysoko, rozhodně nebude odpovídat kvalitě a zážitku pečlivě sestavených ohňostrojů.

Délka ohňostroje

Toto kritérium bychom chtěli zdůraznit. Díky zvolené délce můžete určovat dynamiku ohňostroje. Pokud totiž volíte delší dobu s menším počtem ran, dosáhnete nižší kadence. To znamená méně ran za minutu. S vyšším počtem ran se stává ohňostroj intenzivnějším a bohatším.

Množství slože (gramáž)

Důležitým údajem ve vztahu k délce ohňostroje je také množství slože. Naše pyrotechnika má obecně vysokou gramáž. Od gramáže se také odvíjí cena ohňostroje. Vyšší gramáž vám zajistí bohatší a vyšší efekty. Proto také náš levný ohňostroj a velký ohňostroj mohou vypadat na popisku podobně. Liší se však mohutností efektů.

Slavnostní událost

Svatba nebo silvestrovská oslava si vyžadují jiná řešení než například dětská zahradní párty. Pro velkolepé oslavy se nejvíce hodí velký slavnostní ohňostroj. Může trvat až pět minut a je zakončen impozantním finále do písmene V. Děti zase potěší tichý ohňostroj s krásnými světelnými efekty, které je nevyděsí hlasitým zvukovým doprovodem. Pro menší oslavy postačí levný ohňostroj.

Specialitou je ohňostroj na míru. Je sestaven z profesionální pyrotechniky, kterou v běžném obchodě nelze koupit. Stačí, když nám sdělíte své požadavky a my vám nabídneme nejvhodnější a cenově dostupné řešení.

Nekupujte zajíce v pytli

Obrázky na kompaktech v supermarketu mohou být hezké a na první pohled líbivé. Na zápalnice.cz líbivé obaly nenajdete. Za to ale vždy najdete detailní popis všech efektů a reálné video kupovaného ohňostroje.

Užijte si podívanou

Teď už víte, co si máte vybrat a kdyby náhodou ne, tak nás kontaktujte a rádi vám poradíme – nonstop – včetně víkendů a svátků. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv ohňostroj, přejeme vám krásnou podívanou.

Back To Top