skip to Main Content

Myslíte si, že odpálení ohňostroje zvládne pouze pyrotechnik? Tak tomu možná bývalo ještě v nedávné minulosti. Dnes můžete zapálit ohňostroj s profesionálními efekty díky kompaktnímu ohňostroji i vy sami.

Výběr správného místa

Pro začátek budete potřebovat zarovnanou a nehořlavou plochu. Tou může být například cesta nebo parkoviště. Samozřejmě musíte zajistit, aby se v dosahu nenacházely žádné hořlavé předměty nebo další věci, které by mohly být pyrotechnikou poškozeny. Ujistěte se, že se ani nad odpalištěm nenacházejí žádné překážky. Například větve stromů nebo dráty elektrického vedení.

Místo vybírejte také s ohledem na to, aby diváci mohli stát v dostatečně bezpečné vzdálenosti. Naše pyrotechnika si vyžaduje vzdálenost diváků od odpaliště minimálně 40 metrů. Ohňostrojová sestava obsahuje několik po sobě jdoucích kompaktních ohňostrojů a světelné efekty jsou opravdu velké.

Samotné zapálení ohňostroje

Naše pyrotechnika je na vysoké až profesionální úrovni. Obsluhovat ji proto může pouze osoba starší 21 let. Nemusíte se však obávat náročnosti obsluhy. Naše sestavy jsou koncipovány tak, aby k jejich spuštění stačilo jedno zapálení.

Před zapálením ohňostroje si prostudujte návod k odpálení. Je k dispozici na každé sestavě. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme.  Samotné odpálení ohňostroje probíhá ve čtyřech krocích.

1. krok: Zajištění proti překlopení a posunutí

Ujistěte se, že je ohňostroj dostatečně pevně zajištěn proti překlopení a posunutí.

2. krok: Odstranění krytky zápalnice

Zápalnice je zajištěna samolepící krytkou. Před odpálením ohňostroje je třeba krytku odstranit.

3. krok: Zapálení zápalnice

Předem si připravte vhodné náčiní – sirky nebo zapalovač, kterým zápalnici podpálíte. Postavte se k sestavě bokem a zápalnici zapalte na jejím konci.

4. krok: Odstup do bezpečné vzdálenosti

Kompaktní ohňostroj je navržen tak, aby obsluze po zapálení umožnil návrat do bezpečné vzdálenosti. Po zapálení tedy běžným krokem odstupte do vzdálenosti alespoň 30 metrů od ohňostroje.

Užijte si nezapomenutelný zážitek

A nyní už jen s přáteli pozorujte výsledek svého díla. Užívejte si ohromující světelnou podívanou od samého začátku. S naší pyrotechnikou to zvládnete na jedno zapálení.

Pokud se nechcete vůbec o nic starat, nechte si sestavit ohňostroj na míru a tam se o odpálení postaráme kompletně my.

Back To Top