skip to Main Content

22. ročník soutěžních ohňostrojů Ignis brunensis 2019. Přehlídka těch nejlepších ohňostrojů Evropy se konala v datech 1.6.2019 až 12.6.2019. Tady je máte všechny pěkně pohromadě.

Norsko 12.6.2019

NORTH STAR FIREWORKS – Bojuj za své sny

Popis autora: Naše scénografie je velmi emotivní s vysokou mírou synchronizace. Snažíme se, aby diváci cítili, že naše představení je něco víc, než pouhý součet jeho složek. Tento konkrétní příběh je o snech a cílech v našem životě. Vezmeme vás na cestu po světě, prostoru a čase a budeme vám vyprávět o snech a proč byste se jich nikdy neměli vzdávat, ale měli byste i v životě za ně bojovat.

Filipíny 8.6.2019

Platinum Fireworks – Jazz jak má být

Popis autora: „Jazz jak má být“ bude naší první prezentací na prestižní soutěži IGNIS BRUNENSIS a doufáme, že diváci se při jejím sledování budou bavit stejně dobře, jako jsme se bavili my, když jsme ji komponovali! Jedním z hlavních rysů IGNIS BRUNENSIS je zařazení povinné skladby. Letos je to jazzová klasika „The Charleston“, která nám určila výběr další hudby. Protože jsme chtěli dějovou linku show postavit na silném hudebním motivu, vybrali jsme výběr ze slavných jazzových skladeb. Pyrotechnické produkty použité v naší show pocházejí od 6 různých dodavatelů. Pro naši show jsme vybrali ty nejlepší jak z Evropy, tak i z Asie. Pro finále jsme zvolili sedmiminutové impozantní dílo Rhapsody in Blue, zakončené grandiózním finále, které zcela jistě ohromí všechny diváky!

Portugalsko 5.6.2019

GRUPO LUSO PIROTECNIA – Ohňový tanec

Popis autora: Tanec je nejintimnější ze všech umění. Váže dohromady duši s tělem. Probudit k životu se může milióny různých způsobů, ale jeho univerzálnost vždy sjednocuje lidi v oslavách. Právě proto si Luso Pirotecnia téma vybrala, aby prezentovala cestu světem tanců. Balet, swing, rock-n-roll a Bollywood, to jsou jen některé ze stylů, které zazáří v ohňostroji. Luso pevně doufá, že si při nich diváci zatančí nebo si budou alespoň podupávat nohama do rytmu ohňostrojného představení.

Česko 1.6.2019 nesoutěžní

FLASH BARRANDOV SFX – Bůh ochraňuj královnu

Popis autora: Legendární rockovou skupinu Queen není třeba představovat. Skupina, složená z výpočetního technika, astrofyzika, zubaře a studenta designu svým osobitým hudebním projevem a fenomenálním hlasem Freddie Mercuryho jednou provždy změnila hudební svět – byla a je obrovskou inspirací. Na vlně úspěchů filmu Bohemian Rhapsody a na přání mnoha příznivců ohňostrojných muzikálů nabídneme několik nesmrtelných hitů, zpracovaných do ohnivé podoby při své premiéře právě na Brněnské přehradě.

Back To Top