skip to Main Content

Hledáte způsob, jak si zpestřit vaši oblíbenou zálibu? Chcete zažít adrenalin a vzrušení při střelbě na cíl? Pokud ano, pak máme pro vás skvělou novinku!

Rádi bychom vám představili výbušné terče na vzduchovku – speciální terče, které při zásahu zbraní vybuchnou s dýmovým efektem. Výbušné terče jsou certifikované a splňují všechny bezpečnostní normy. Můžete je používat s jakoukoli zbraní, například vzduchovkou. Výbušné terče jsou skvělé pro trénink, soutěže, zábavu nebo jako originální dárek pro vaše blízké.

Co jsou výbušné terče na vzduchovku?

Výbušné terče jsou plechové kalíšky obsahující reaktivní směs pro vizuální a zvukový efekt. Terč je na zadní straně pouzdra opatřen oboustrannou lepicí páskou k uchycení na určený podklad. Zepředu je kalíšek opatřen reflexní barvou pro lepší viditelnost. Terče jsou klasifikovány jako pyrotechnika kat. P1 a prodejné od 18 let. Terče jsou bezpečné pro použití, např. při zapálení nevybuchnou, ale pouze vyhoří. Vhodné jen pro venkovní použití!

Jak používat reaktivní terče?

Výrobek chraňte před vlhkem a dlouhodobým slunečním zářením. Terč umístíte na vhodnou nehořlavou podložku, nejlépe z měkkého dřeva, případně jiného materiálu, který neumožní odrážení střely do vzdálenosti min. 25 m od palebné čáry. Dále se ujistěte, že v okolí 10 m od výbušného terče se nenacházejí žádné hořlavé předměty. Terč se aktivuje zásahem zbraně minimální ráže 177 a úsťové rychlosti minimálně 175 m/s a větší. Minimální bezpečnostní vzdálenost od reaktivního terče je 25 m. Minimální vzdálenost mezi jednotlivými terči je 25 cm od sebe. Nepoužívejte v krytých střelnicích, výrobek je určen výhradně pro venkovní použití.

Proč je používat?

Výbušné terče jsou určené pro zábavní i sportovní střelbu na cíl bez nutnosti kontrolovat přesný zásah zblízka, protože terč po zásahu vytváří záblesk a akustický i dýmový efekt. Tím zvyšujete svou motivaci a zlepšujete svou střeleckou dovednost. Výbušné terče jsou také ideální pro soutěže mezi přáteli nebo rodinou, kde můžete ukázat svou přesnost a rychlost. A co víc, výbušné terče jsou prostě zábavné! Užijte si střelbu jako nikdy předtím. Výbušné terče jsou zárukou spokojenosti a zábavy pro vás i vaše přátele.

Výbušné terče jsou nejlepší volbou pro každého, kdo miluje střelbu a adrenalin.

Místa osobního odběru a možnosti dopravy

Jihlava

Radim Pešout
U Dlouhé stěny 5648, Jihlava
IČO: 03120813
Po předchozí telefonické domluvě
+420 733 676 633
info@zapalnice.cz

Brno

Jakub Lukavec
Chrlická 485/34 – Brno-Tuřany
IČO: 88540979
Po předchozí telefonické domluvě
+420 608 882 393
info@svetlice.cz

Objednávka výbušných terčů

Načítání
Back To Top